Од 4.-8. маја 2026.у току "Недеље сећања и заједништва" имали смо разне активности:
-Шта нас повезује, шта волимо исто. Цртање друга/ другарице.
-Лепа реч као мост- изговарање и цртање лепих речи.
-Игре које подстичу сарадњу.
-Разумевање и подршка другу.
-Заједно смо направили "Дрво зсједништва", -Правила нашег одељења.
-Школа какву желимо.
Такође у овој недељи имали смо госте, ћерке бивше ученице ове школе Иване Зарић: предшколца Лару и четвртака Дуњу. Оне су красиле нашу учионицу, поклониле су нам књиге и часописе. Цртали смо, играли се игара које подстичу сарадњу, такмичили смо се у "Пикаду" и "Музичким столицама", дружили, учили, певали, делили ужину, частили се врућим уштипцима и доручком са којим нас је почастила њихова мама. Изградили смо "Зид пријатељства" и "Дрво заједништва" са порукама пријатељства и лепим речима.
Направили смо правила нашег одељења и износили предлоге какву школи желимо у будућности.




